Ve světě je běžné, že majetné rodiny mají svého rodinného lékaře, svého právníka a také svého osobního bankéře. Tak odpovídá na otázku, proč se Raiffeisenbank pustila do nákladného projektu vybudování speciální sítě luxusně zařízených poboček zaměřených na české dolarové milionáře Nicolas Fitaire, šéf privátního bankovnictví Friedrich Wilhelm Raiffeisen. A v Česku bohatých lidí podle jejich odhadů každoročně přibývá kolem 20 procent, průzkumy dalších bankovních domů jeho předpoklad jenom potvrzují. Z poslední analýzy banky ČSOB vyplývá, že na českém trhu je kolem 370 miliard korun na běžných účtech, které dosud nejsou pod správou privátních bankéřů.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.