Mezi chalupami panuje příjemně poklidná atmosféra. Průvody turistů tu nepotkáte dokonce ani o prázdninových víkendech, kdy známější šumavské obce praskají ve švech. Kdo touží po pravé venkovské idyle, je na správném místě.

Za jednou atrakcí se však přece jen do Nezdic na Šumavě, ležících pod svahem dvou tisícimetrových vrchů Ždánova a Javorníku na turistické značce ze Strašína do Kašperských Hor, sjíždí čím dál víc lidí. Můžete se tu naučit vyrábět tradiční skleněné vinuté perle nebo nakoupit šperky, které nikde jinde neseženete.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.