Harry Potter má v kinech konkurenci: navíc vrstevníka a krajana. Kromě finále potterovské epopeje má totiž tento týden distribuční premiéru také vynikající britská komedie Jmenuji se Oliver Tate.

Nenápadný debut britského režiséra a herce Richarda Ayoadeho, známého coby geeka Mosse ze seriálu Ajťáci, má divácky vděčné téma i nápaditou formu.

Chytrý, originálně vyprávěný příběh přemoudřelého patnáctiletého pubescenta žijícího ve velšském maloměstě, melancholika procházejícího "existenciální krizí" i dobrodružstvím v honu za ztrátou panictví se stal miláčkem publika letošního karlovarského filmového festivalu. Jako jednoho z favoritů svého programu jej ostatně jmenoval i novopečený umělecký šéf MFF Karlovy Vary Karel Och. Teď vstupuje Oliver Tate i do běžné české distribuce. Do kin tento nečekaný festivalový kinohit promptně uvádí společnost Aerofilms.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.