Když minulý týden na velkolepě vyzdobeném Trafalgar Square v Londýně tvůrci a hlavní herecké hvězdy ve světové premiéře za pozornosti několika tisíc fanoušků a desítek televizních štábů uváděli poslední díl filmové ságy o Harry Potterovi, vypadalo to tam trochu jako na letním táboře, který právě končí. Všichni usedavě plakali, objímali se, donekonečna mávali publiku i sobě navzájem. Navíc bylo jen rozdávání podpisů, ohromná plazmová obrazovka, na níž byl k vidění děj na jevišti prokládaný trailery z filmu, a atmosféra jako v kotli rockového koncertu nějakého světového megaturné. Na ně skalní fanoušci čekali na náměstí dlouhé tři dny ve větru a dešti podél kilometr dlouhého červeného koberce vedoucího z Trafalgar Square až na Leicester Square, kde ve třech tamních kinech Odeon premiéra proběhla.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.