Pohádkové sedmero českých měst letos objede putovní venkovní festival Bohemia Jazzfest, který by v sedmém roce své existence už pomalu mohl být předmětem nějakých enigmatických bájí. Na záslužném a v nejlepším slova smyslu rodinném podniku kytaristy a někdejšího českého emigranta Rudyho Linky je půvabné nejen to, že zprostředkovává špičkový americký i evropský jazz zcela zdarma bez placeného vstupu, ale koneckonců i fakt, že na tak menšinový žánr jako jazz umí na česká náměstí přivábit desetitisíce lidí. Devítidenní putování Linkovy festivalové karavany na již zaběhnuté trase mezi Prahou a Českými Budějovicemi začne na Staroměstském náměstí právě dnes.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.