Komu rozložení investičního rizika do akcií, zlata a cizích měn nestačí, může přidat ještě nemovitosti. Specifickým případem jsou lesy, jejichž investoři oslovení HN hovoří nejčastěji o ročním zhodnocení vložených prostředků okolo 7 procent. Jenže ve srovnání s jinými druhy nemovitostí je v Česku trh s nimi zatím málo rozvinutý. "Příčinou je především to, že 60 procent lesů je dosud v majetku státu a koupě a prodeje probíhají často za účelem scelování pozemků," říká Tereza Dvořáková, tisková mluvčí ministerstva zemědělství ČR.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.