Na Národní galerii (NG) je možné pohlížet jako na kdysi slavnou firmu, která má sice známou značku, ale v nových podmínkách už ji neumí na trhu využít, říká její nový ředitel Vladimír Rösel. "Kdybych to měl popsat slovy manažera, dá se říct, že tady od roku 1989 chybí brand develop­ment a brand management, bez kterého se každá značka rozmělňuje a upadá," vysvětluje s tím, že problémem není ani tak nízká návštěvnost jako to, že není opakovaná. "Chybí tu jasně definovaný smysl, cíl a vize, jakou úlohu má tahle instituce vlastně plnit. A to bych chtěl změnit," nastiňuje svoji vizi.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.