Do Unie společností finančního zprostředkování a poradenství (USF ČR) nastoupil Jiří Šindelář v roce 2006, asi čtvrt roku po jejím vzniku. Protože tehdy ještě dokončoval doktorát, pracoval pro unii pouze na poloviční úvazek. Postupně vystřídal několik funkcí, pak členství v představenstvu a už po dvou letech od nástupu se stal výkonným ředitelem. Jeho dlouhodobé působení v unii mu umožnilo získat velký přehled o vývoji a současnosti nezávislého finančního poradenství. "Za tu dobu, co se v této branži pohybuji, mohu potvrdit, že v ohledu znalostí a etiky udělal tento obor obrovský kus cesty, a jsem jednoznačně přesvědčen, že finančních poradců bude v Česku jenom přibývat," říká. I přes to, že cílem snah unie je počet poradců zredukovat pouze na ty, kteří projdou náročným testováním.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.