Z porovnání letošních a loňských výsledků soutěže Nejlepší banka v podkategorii nazvané elektronické služby jasně vyplývá, že on-line přístup do bank je na vzestupu. Všechny hodnocené banky nabízí víc než dřív služby, které si klient může zřídit, nebo si o ně alespoň požádat prostřednictvím internetu či telefonu.

Pojem on-line přístup obvykle zahrnuje například přístup k webovým stránkám banky a jejich přehlednost a vzhled, možnost posílání žádostí a dotazů pomocí připravených formulářů, přímý přístup na bankovní účty a provádění nejrůznějších operací s nimi. Dále sem patří i splátkové kalkulátory.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.