V kategorii, která sleduje výši úrokových sazeb u všech bankovních produktů, zvítězila v letošním třetím ročníku soutěže banka Volksbank. Ačkoliv nenabízí absolutně nejnižší sazbu úvěrů ani nejvyšší zúročení termínovaných vkladů či spořicích účtů, v celkové nabídce získala nejvyšší počet bodů díky vyváženosti svých úrokových sazeb vůči konkurenci. A to i přes fakt, že například u spotřebitelských úvěrů představuje se svým úrokem 14,89 procenta RPSN nebo 19,10 procenta na kreditní kartě dokonce horší průměr. V celkovém hodnocení úrokových sazeb nicméně zopakovala své loňské prvenství.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.