Dvě třetiny úspor v českých bankách, které se jen nechávají "okusovat" inflací, nedávají spát bývalému dánskému investičnímu bankéři Michaelu Christensenovi. Když finanční krize v roce 2008 zastavila projekt, na kterém v Praze pracoval pro makléřskou firmu Wood & Company, rozhodl se zůstat v Česku a začít podnikat. Našel vhodného obchodního partnera Petra Kursu a společně založili firmu Sartis. Webový portál bankbook.cz, který firma už několik měsíců provozuje, si dal za cíl rozvířit stojaté vody českého retailového bankovnictví.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.