Hotelu Praha je třicet let. V architektuře to znamená dospělost. Je to jeden z nejkrásnější hotelů, jaké byly v Čechách a na Moravě v posledních padesáti letech postaveny, ale pořád jako by neexistoval. Přestože je unikátním zhmotněním vrcholné architektury, interiérového designu a užitého umění konce sedmdesátých let, obecně se o něm málo ví.

Ačkoliv je pozorovatelný z nejrůznějších míst metropole, jenom jeden z deseti Pražanů zná k němu cestu. Hotel je nápadný z dálkových pohledů, například od Pražského hradu nebo Ořechovky, ale zároveň je ukrytý, takže z Evropské třídy není patrný, a kdo do něj jde poprvé, zpravidla se neobejde bez mapy nebo navigace, která jej navede do Sušické ulice a k jeho mohutnému zadnímu traktu, jenž připomíná ochrannou hradbu.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.