Plastic Family je soubor fotografií, který jsem začal fotografovat do školního projektu Opava na prahu nového tisíciletí v době bakalářského studia na ITF. Stal se i závěrečnou praktickou bakalářskou prací. První snímky vznikaly na území České republiky, konkrétně regionu Opavska, později jsem s plastovou rodinkou cestoval po Evropě a soubor fotek z dovolené Barbie a Kena se rozšířil o rakouské Alpy, italské jezero Garda, maďarský Balaton, Prahu a dokonce svatební cestu do Benátek. Nejtěžší bylo shánět plastové rodině oblečení pro čtyři roční období, jelikož sehnat lyže nebo zimní kombinézu pro Kena je opravdu i dnes v době přeplněných obchodních center problém. Občas nezbývalo nic jiného než si pár věcí vyrobit doma na koleně.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.