Investiční skupina Natland Group významně pokročila v jednání o záchraně fotbalové Slavie. Včera za neupřesněnou sumu koupila majoritní podíl akcií klubu od dosavadního oficiálního vlastníka Antonína France.

"Akcie koupil Natland za symbolickou cenu. Jednání o Slavii tím nekončí, jde jen o další postupný krok," řekl HN mluvčí Natlandu Rostislav Starý.

Zatímco Natland je v hodnocení zdrženlivý, generální ředitel klubu Miroslav Platil považuje převzetí akcií Slavie za přelomový krok: "Myslím, že došlo k výraznému posunu. Že toto je okamžik, kdy může Natland začít investovat prostředky, aby Slavia zase získala licenci. Tak to Natland také při licenčním řízení prezentoval."

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.