Cestovní kancelář Fischer má ambici dostat se na úplný vrchol českého turistického ruchu. Včera k tomu učinila významný krok, když koupila největší lyžařskou cestovní kancelář Nev-Dama. Šéf CK Fischer Jiří Jelínek v rozhovoru pro HN uvedl, že již tímto spojením vzniká z cestovní kanceláře, která patří do impéria KKCG miliardáře Karla Komárka, největší cestovka v zemi.

Podle výsledků za loňský rok mají CK Fischer a Nev-Dama dohromady přes 254 tisíc klientů, jejich obrat přesáhl 2,9 miliardy a zisk před zdaněním 44,5 milionu korun. Zda je již skutečně jedničkou se teprve ukáže. Konkurenční Exim Tours a Čedok totiž čísla ještě nezveřejnily, dosud uváděný lídr trhu Exim však za rok 2009 uváděl rovněž přes 254 tisíc klientů.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.