Milán se vytouženému titulu přiblížil sobotním vítězstvím 1:0 nad Bresciou. Jedinou branku vstřelil v druhém poločase novopečený otec Robinho.

"Trochu jsme riskovali, ale ke konci jsme byli kreativnější a Bresciu zaslouženě porazili," komentoval vítězství trenér Massimo Allegri, který je na lavičce teprve od začátku sezony.

Milán přiblížilo titulu zaváhání pronásledovatelů z Neapole. Ti zaváhali v Palermu, kde podlehli domácím 1:2, stejným výsledkem si však poradil obhájce titulu Inter s Laziem. Dokonce ligy přitom zbývá odehrát už jen čtyři kola. Už o víkendu tak mohou na San Siru slavit.

Galliani: Nejsem věštec

"Osm bodů na Inter je dost, ale potřebujeme ještě čtyři. Jestli máme vyhráno? Neříkám nic, nejsem věštec," komentoval situaci v lize šéf AC Adriano Galliani, který po letech strádání konečně dodal týmu potřebnou sílu - přivedl megahvězdy Ibrahimoviče, Robinha, van Bommela nebo Cassana.

"Musíme zatím zůstat v klidu" říká Galliani.

A jaký má Allegriho plán na příští týden? "Teď si užijeme Velikonoce a od středy myslíme na další těžký zápas s Bolognou," říká trenér. Už po něm může být rozhodnuto. Milán vyhrál titul naposledy v roce 2004.

Související