Když Michal Šrajer popisuje hierarchii firmy, kterou zakládal před třemi lety se svými dvěma nejlepšími kamarády ze severomoravského městečka Bílovec, je to, jako kdyby vysvětloval rafinovanou slovní úlohu z matematiky. "Já jsem nadřízený Pavla, ten je nadřízený Jardy, který je zase můj nadřízený," říká v rychlé sledu Michal Šrajer a bez čekání ke svojí rovnici dodá i správný výsledek. "Tím pádem jsem vlastně svým vlastním nadřízeným, stejně jako všichni ostatní," říká počítačový expert s úsměvem mezi holými zdmi své nové a ještě nezařízené kanceláře na Vysočanech, kam se firma nedávno přestěhovala. Neustále totiž bobtná. A na předchozí adrese už jí bylo těsno.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.