Ratingová agentura Standard & Poor's (S&P) přistoupila k ráznému opatření. Zrušila hodnocení dluhopisů okrsku DeKalb v americkém státě Georgia kvůli nedostatku poskytnutých informací. Stalo se tak ve stejné době, kdy S&P snížila americké ekonomice výhled na udržení hodnocení dlouhodobých závazků ze stupně stabilní na negativní.

Ještě na začátku roku hodnotila agentura závazky okrsku DeKalb, v němž žije kolem 700 tisíc lidí, stupněm AAA. V lednu pak rating srazila na AAa v dubnu dokonce na BBB. Vzápětí ale agentura hodnocení okrsku zcela zrušila. Neposkytl prý dostatek informací.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.