Google je nezpochybnitelným lídrem ve vyhledávacím byznysu, ve kterém se mu až na pár výjimek podařilo skoro všude porazit lokální konkurenci. Naopak v čem je poměrně slabý, jsou sociální sítě. Společnosti, která má ve své "pokladnici" pětatřicet miliard dolarů v hotovosti, se zatím ani vlastními silami, ani pomocí akvizic nepodařilo proniknout do odvětví, kterému pro změnu jasně dominuje Facebook.

S novým šéfem má ale být všechno jinak. Prvním rozhodnutím, které spoluzakladatel Googlu Larry Page potom, co se 4. dubna stal novým výkonným ředitelem společnosti, udělal, bylo navázání bonusů k platu u všech zaměstnanců Googlu na to, jak dobře si povede společnost ve své "strategii integrace vztahů, sdílení a identity v našich produktech". Přeloženo z "korporátštiny" - jak dobře si povede ve strategii prosadit se v sociálních sítích. Záviset na tom bude čtvrtina odměn "googlerů".

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.