Proti Rosickému a spol. stál fotbalový trpaslík. Čeští fotbalisté nastoupili v 17:30 v Českých Budějovicích proti outsiderovi z Lichtenštejnska a utkání zvládli.

Pokud to čeští fotbalisté mysleli s postupem na mistrovství Evropy 2012 vážně, museli bezpodmínečně vyhrát. V pátečním zápase totiž podlehli favorizovanému Španělsku 1:2 a do tabulky skupiny I si potřebovali nutně připsat tři body.

Trenér Bílek a nastoupil v útoku se dvěma útočníky - Barošem a Lafatou. Možná trochu překvapivý je start záložníka Morávka.

Češi nakonec nenadchli a výhra 2:0 se počítá.

Utkání jsme sledovali on-line.

Sledujeme online

ObnovitOd nejstarších
29.3.2011 19:23

Konec zápasu! Češi přidali v druhé půli pojišťovací gól a s klidem dohráli zápas s fotbalovým trpaslíkem. Diváci ovšem ofenzivní hody neviděli.

29.3.2011 19:21

90. + 1. minuta: Zápas se dohrává na půlce. Češi kontrolují hru a nikdo se už zřejmě o útoku nepožene.

29.3.2011 19:18

89. minuta: Baroš obral o míč Martina Stocklasu a už už se řítil na Jehleho, poté se však zamotal do vlastních kliček. Diváci zřejmě žádnou další zajímavou akci neuvidí.

29.3.2011 19:16

87. minuta: Češi drží míč na vlastní polovině a nikam se neženou.

29.3.2011 19:15

85. minuta: Necid křižnou přihrávkou za obranu našel Pospěcha, který z první hledal ve vápně Baroše. Martin Stocklasa na poslední chvíli odvrátil na roh.

29.3.2011 19:14

84. minuta: Tomáš Rosický pouští za ovací publika do hry Jana Poláka.

29.3.2011 19:12

83. minuta: Hübschman ukončil dlouhou kombinaci nepřesným centrem. Pro míč si v pohodě došel Jehle.

29.3.2011 19:11

81. minuta: Plašil si za nafilmovaný pád vykoledoval žlutou kartu.

29.3.2011 19:10

80. minuta: Hostující kapitán Frick mohl zdramatizovat závěr zápasu. Jeho centr zleva ale našel pouze náruč Petra Čecha.

29.3.2011 19:09

78. minuta: Diváci nesledují příliš zajímavou část utkání, a tak se aspoň baví mexickou vlnou.