Na návštěvu tohoto představení plného mystiky je potřeba si vyhradit pět a půl hodiny. Parsifal je rozvážně a klidně vyprávěný příběh bájných rytířů svatého Grálu, jehož klady nespočívají v akční dramatice, ale naopak ve vážné kontemplaci, lyrice, vznešenosti, symboličnosti a spiritualitě.

Režiséru nové inscenace Jiřímu Heřmanovi, který se v souvislosti s uvažovanou kontroverzní reorganizací pražského operního provozu rozhodl ke konci letošního roku skončit předčasně ve funkci šéfa opery ND, se tímto projektem splnil jistě velký profesní sen a své nepříliš dlouhé působení u souboru korunoval Parsifalem zdařile.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.