Z gastronomického pohledu je ale důležitější než Příkopy a Pařížská dohromady. Na deseti metrech tu najdete velkolepé sardinské bistro Ichnusa a nově taky nejlepší místo na snídaně ve městě, Café Lounge.

Proti konkurenci vede podnik v přízemí hotelu Hunger Wall ve všech ohledech: otevírá už od půl osmé, interiér má vkusný a útulný, jídlo bezchybné a obsluhu taktéž. Pro mě osobně je to v posledním půl roce první místo, před kterým můžu bez výhrad smeknout klobouk až k zemi. Doufám, že budu mít dost času, abych se tu mohla stát štamgastem.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.