Barmánci ji oslovují "The Lady" a stejně se má jmenovat evropský velkofilm, který, jak slibují producenti, ukáže nejtěžší okamžiky života Aun Schan Su Ťij - nikoli politického, nýbrž toho soukromého.

O období kolem roku 1999 se zmiňují snad všechny životopisy barmské disidentky. Její manžel, oxfordský profesor Michael Aris, tehdy umíral v posledním stadiu rakoviny a jeho žena, Su Ťij, se rozhodla ho nenavštívit. V té době žila v Barmě a věděla, že cesta do Británie by zřejmě znamenala doživotní exil. Barmská junta by ji už nepustila zpět.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.