Smůla neopouští českého fotbalového útočníka Milana Baroše. Poté, co se v neděli po třech týdnech, kdy si léčil natržený zadní sethenní sval, vrátil do sestavy Galatasaraye Istanbul a hned vstřelil dva góly, je opět zraněný. V závěru zápasu musel ze hřiště poté, co si zranění obnovil. Podle klubového webu se dokonce objevilo krvácení ve svalu.

Podle hráčova manažera Pavla Pasky čeká útočníka opět pauza. "Vyšetření ukázalo, že ve svalu je znovu trhlinka a nejméně dva týdny se bude muset Milan léčit," řekl Paska přestože původní odhad lékařů byl, že útočníka postihla jen křeč.

Baroš kvůli zlomenině v nártu přišel o velkou část jarní sezony a vinou potíží s achilovkou také o většinu přípravy na tuto sezonu. V září se sice po téměř roční pauze vrátil i do národního týmu v utkání s Litvou, ale na konci měsíce si poranil zadní stehenní sval a přišel i o poslední reprezentační sraz a zápasy se Skotskem a Lichtenštejnskem.V neděli Baroš překvapivě nastoupil proti Ankaragücü ale ani jeho dva góly nezabránily porážce 2:4. Na kontě má šest branek a patří mu druhé místo v tabulce střelců turecké ligy.

Související