V Česku málem zdomácnělé londýnské trio The Tiger Lillies, které svoji žánrovou doménu popisuje jako "temný kabaret", připravilo na objednávku Divadla Archa spolu s režisérem Jiřím Havelkou, kostýmní výtvarnicí Natálií Steklovou, scénografem Vladimírem Němečkem, irským dramatikem Jocelynem Clarkem a českými herci hudebně-divadelní moralitu Zde jsem člověkem! (Here I Am Human!).

Originální zadání Archy zahrnovalo inspiraci groteskním Rabelaisovým renesančním románem Gargantua a Pantagruel a téma převrácení hodnot.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.