Osmého května 1945. Druhá světová válka je u konce, protektorát padl. Začíná účtování se zrádci a kolaboranty nacistického režimu. Před vchodem do...

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Jeho jméno zná málokdo, skoro každý však viděl snímek, k němuž napsal scénář: komedii Dívka v modrém s Lídou Baarovou. Druhá takto kontroverzní osobnost by se v české historii jen stěží hledala. Byl osobním přítelem herečky Grety Garbo i španělského diktátora Franca, svobodným zednářem i autorem dívčích románků. Osud Felixe Cámary se naplnil přesně před pětašedesáti lety - za velmi tragických okolností během Pražského květnového povstání.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.