Onen podnik se nachází v srdci holešovické tržnice a s ohledem na nezvyklé kulisy, jimiž je obklopen, bude tato recenze věnovaná výhradně jídlu, obsluhu i prostředí ponechá stranou. Hodnocení je proto pouze slovní a hvězdičky zcela výjimečně chybí.

O bezejmenném holešovickém stánku jsem se dozvěděla od Martina Kuciela, autora blogu Cuketka. "Je zašitý naprosto dokonale, íránský jaderný program hadra," komentoval Kuciel umístění budky, kde nabízejí hned několik vyhlášených vietnamských specialit: pět variant polévky pho a bún cha, vepřové na roštu.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.