Sparta si na Letnou pozvala ke generálce tým Bohemians 1905. V malém derby padla jediná branka: vstřelil ji ve 36. minutě Slovák Lačný, kterého Sparta v zimě koupila v Ružomberku. Nastoupily i další dvě velké zimní posily: stoper Brabec a ofenzivní záložník Sionko.
Slávisté uhráli v generálce jen remízu 1:1 s lídrem II. ligy z Ústí nad Labem. Hosté vedli na Strahově od 22. minuty po brance Jindráčka, deset minut po přestávce vyrovnal Šenkeřík. Do středu slávistické obrany poslal kouč Karel Jarolím Kopice s Trappem, protože Vomáčka má zlomený kotník a bude k dispozici nejdříve začátkem dubna. Na důležitém postu ofenzivního záložníka se objevil mladík Koreš.

V přípravách na jaro finišuje i ostravský Baník. V generálce proti Třinci ukázal slušnou střeleckou formu mladý Mičola, který se blýskl oběma góly utkání.

Sparta Praha - Bohemians 1905 1:0 (1:0)

Branka: 36. Lačný. Rozhodčí: Kocourek. Diváci: 1509.

Sparta: Blažek (46. Kozáčik) - Kušnír (84. Sus), Brabec (82. Hoheneder), Řepka, Pamič - Sionko (70. Žofčák), Kucka (75. Folprecht), Vacek (66. Hejda), Zeman - Lačný (65. Jurdík), Kadlec (65. Wilfried).

Bohemians 1905: Sňozík - Jindřišek (83. Kotyza), Nikl (70. Lukáš), Cseh, Rychlík - Štohanzl (77. Moravec), Pávek (66. Cissé), Kaufman (80. Vdovjak), Róth (70. Bartek) - Bálek (77. Ibragimov), Škoda.

Slavia Praha - Ústí nad Labem 1:1 (0:1)

Branky: 55. Šenkeřík - 22. Jindráček. Rozhodčí: Hrubeš.

Sestava Slavie: Senecký - Krajčík, Kopic, Trapp, Hubáček - Grajciar, Koreš (75. Vaněk), Ragued (55. Janda), Hloušek - Ivanovski (46. Šenkeřík), Vlček (73. Naumov).

Baník Ostrava - Fotbal Třinec 2:0 (1:0)

Branky: 12. a 61. Mičola. Rozhodčí: Matějek. Diváci: 400.

Sestava Ostravy: Baránek - Řezník, Coufal (46. Greguš), Bolf, Neves - Lukeš (85. Frydrych), Marek, Lička - Varadi (67. Zeher), Strnad (46. Vydra), Mičola (84. Kraut).