Konvice s čajem patří na stůl, koberec na zem, šaty do skříně a soused ať zůstane za zdí. Některé věci se ve škole neučí, člověku přejdou do krve samy. Co když se ale pokusí na své návyky zapomenout? Může například způsob stolování ovlivnit rodinné deprivace?

Laureátka Ceny Jindřicha Chalupeckého Eva Koťátková na své nové výstavě nazvané Řízená ztráta paměti se zaměřila na nejbližší okolí člověka, na jeho domov, byt. Přichystala modely nových, neobvyklých domácích prostředí, která navozují nestandardní situace.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.