Stanislav Lachman znamená v českém designu totéž, co představuje Josef Lada pro české malířství. Ladovi se povedlo vytvořit pravzor české krajiny,...

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Fén jako laserová pistole, mixér připomínající kalich tulipánu, tenká žehlička s největší žehlicí plochou na světě, vysavač podobající se kosmické sondě. Nikdo jiný nedal tvar tolika elektrospotřebičům jako Stanislav Lachman. On je nejenom "oblékal", ale také vymýšlel jejich technické řešení. "Když rozumíte tomu, jak věci fungují, je to všechno snadnější. Za to můžu poděkovat Hitlerovi," tvrdí s nadsázkou.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.