Je to už pětapadesát let, ale Stanislav Grof si na chvíli, kdy poprvé ochutnal LSD, stále moc dobře pamatuje. "Bylo to něco...

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • LSD. Psaly se o něm romány a skládaly písně, ale také vedla seriózní vědecká bádání. Socialistické Československo bylo světovou velmocí ve výrobě i experimentech. Řízenými intoxikacemi prošly u nás během 50. a 60. let tisíce psychiatrů, jejich pacientů i umělců. Jenže pak LSD uniklo na Západě "na ulici" a veškeré průzkumy lidského vědomí pomocí halucinogenů na 35 let utichly. Nyní zažívají renesanci. A znovu přinášejí pozoruhodné výsledky.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.