Málokomu se podaří celý život důsledně pracovat a postupně tak vytvořit hodnotný soudržný celek. Sochař Ladislav Zívr, který by se letos dožil sta let, měl hrůzu z toho, že své dílo nedokončí. O tom, že se bál zbytečně, se nyní mohou přesvědčit návštěvníci Oblastní galerie v Liberci.

Kurátor Jan Červinka převzal a dalšími výpůjčkami rozšířil Zívrovu soubornou výstavu konanou loni v GMU v Hradci Králové a poté v Novém Městě na Moravě. Prohlédnout si lze na padesát plastik a přes dvacet kreseb od třicátých do sedmdesátých let.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.