Jak jste se od veslování dostal k podnikání v kancelářském nábytku? Vlastně náhodou. Začínali jsme s kamarádem ještě jako studenti s výrobou lampiček...

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Tenhle muž se nedá přehlédnout: vysoký skoro dva metry, široká ramena, postava vzpírající se konfekčním oblekům. Bývalý špičkový veslař Jiří Kejval se před dvaceti lety dal na výrobu lampiček a se svou firmou Techo to dotáhl na dodavatele britského dvora a největšího výrobce kancelářského nábytku ve střední Evropě. Dodnes každé ráno vesluje na Vltavě a kolem vrcholového sportu se točí i jako místopředseda Českého olympijského výboru.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.