Vypadá to jako rafinovaná reklama. Snad nikdy se o kanálu Nova Cinema nemluvilo tolik jako minulý víkend. Televize s velkou pompou ohlásila, že v obnovené premiéře spouští kultovní seriál Davida Lynche Městečko Twin Peaks.

Fanoušci agenta Coopera a nekrofilní modly Laury Palmerové se měli nač těšit. Jaké ovšem bylo v sobotu večer jejich překvapení, když pilotní díl slavné mysteriózní krimi začal od prostředka! Nechtěný kryptogram se mezi fandy dlouho neutajil. Nesměl by totiž existovat Facebook. Česká větev populární komunitní sítě měla už pět minut po začátku vášnivé téma k diskusi: náladu šlo opsat "statusem" jednoho nejmenovaného kolegy: Tak koho můžem za tohle lynchovat? Ze zamlženého "začátku bez začátku" bylo záhy hlavní kulturní mediální téma. Story hodná Twin Peaks.

Zatím jste si přečetli 60 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.