Mysteriózní seriál Městečko Twin Peaks, jehož duchovním otcem je postmoderní "král podivností" David Lynch, se po letech opět vrátil na české televizní obrazovky. Sice s původním znamenitým dabingem České televize, vinou neomluvitelného diletantství Novy Cinemy ale ve zmrzačené podobě. Již tak složitě zašifrovaný třicetidílný kryptogram o vyšetřování brutální vraždy zdánlivě nevinné studentky Laury Palmerové tento kanál ještě více "zamlžil" tím, že místo devadesátiminutového pilotního filmu v sobotu odvysílal jen jeho druhou polovinu.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.