Jak tabule nad vchodem napovídá, Ichnusa je obchůdkem a restaurací v jednom. Kdo chce něco na cestu, vybere si u lahůdkářského pultu ovčí a kozí sýry nebo některou ze sardinských sladkostí. Na ty, co nespěchají, tu čeká pět stolků.

Od prvního momentu, kdy překročíte práh Ichnusy, máte pocit, že jste zabrousili na návštěvu k italskému strýčkovi, který vás dlouho neviděl. Ten strýček se jmenuje Antonello a je spolumajitelem smíchovského bistra. Většinu času se proplétá mezi hosty, pomáhá jim vymýšlet, které jídlo či víno je nejvíc potěší, a mezitím rozebírá státnické schopnosti Silvia Berlusconiho nebo aktuální dění v italské fotbalové lize.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.