"Představte si, že vám přijde dopis od šéfa. Milá paní Pilná a pane Šikovný. Kdy jste si naposledy na sebe udělali čas? K tomu je přiložena obálka s kreditkou s červeným slonem. Na trhu se objevila novinka - Ticket Benefits Card. Umožňuje si dárky vybrat podle svého.
Já jsem začala nudně - v lékárně. Rodinu skolila chřipka. Některé lékárníky jsem zaskočila, protože nestihli připojit terminál. Ale v Lékárně U Červeného orla mě nadšeně vítali, byla jsem první, kdo tu službu využil. Pak mě zlákalo nové centrum jógy na Kampě. Tip jsem dostala s kartou. Neutratila jsem ani halíř. V čisťounkém bílém prostoru se sedačkami z bílé kůže jsme jen hodinu vybírali vhodného lektora. Odešla jsem s rozvrhem hodin v kapse. Prý zaplatím, když se mi bude cvičení líbit. Karta mě svrběla v kapse. Kam jít? Musím si dárek přece užít! Zvolila jsem thajskou masáž. Vyfasovala jsem jednorázové kalhotky a široké kimono. Netušila jsem, že tlačení reflexních bodů, natahování šlach a masáž ztuhlého svalstva tak pekelně bolí. Masérka prohodila za devadesát minut čtyři slova. Dokonale jsem si vyčistila hlavu a ještě teď se vznáším nad psacím stolem. Jedna karta s nevelkým obnosem a tolik zážitků! A o to jde, pořídit v krizi za málo peněz hodně muziky. Vždyť většina firem letos platy pěkně zkrouhla. "

Kolegyně Hana Kejhová z HN vylíčila v článku Nechte lidi vybrat si dárek své zážitky s dárkovým poukazem velmi hezky. A jaké zkušenosti máte vy? Jaký byl ten nejkrásnější, popřípadě nejpříšernější dárek, kterým se vám zaměstnavatel odměnil za vaše pracovní nasazení a výdrž?

Související