Právě nová produktová řada VAIO CW je nabízena hned v pěti barvách, řada NW nabízí splnění vysokých ekologických standardů a zábavu v HD kvalitě a série W přináší jednoduchý přístup k webu prostřednictvím mininotebooku.

Vaio CW 

Nový multimediální notebook VAIO série CW je k dispozici v pěti barvách: modré, červené, růžové, bílé a leskle černé. Díky vhodně nakloněné klávesnici je psaní bezproblémové i pro ženy, které mají delší nehty. Prostřednictvím intuitívních pohybů, rolování a pohybů více prstů na  touchpadu lze mnohem jednodušeji prohledávat dokumenty, soubory s médii a webové stránky.

Notebook je vybaven zabudovanou grafickou kartou NVIDIA GeForce, která bez problémů zvládne i editování HD videa, 3D hry a další náročné aplikace. Nová vysokorychlostní paměť typu DDR3 s vysokou energetickou účinností zvyšuje nejen výkon notebooku, ale prodlužuje také výdrž baterie.

Pomocí HDMI výstupu můžete notebook propojit s kterýmkoli televizorem Sony BRAVIA. K dispozici je také webkamera.

Vaio NW 

Notebooky Vaio NW splňují nejnovější standard energetické úspornosti ENERGY STAR 5.0 a jejich konstrukce, detailně promyšlená s ohledem na minimalizaci odpadu, využívá recyklovaných i recyklovatelných materiálů pro plášť i balení.

Model VAIO NW21 disponuje úložnou kapacitou 500 GB ideální pro multimédia a 4 GB operační paměti, které umožňují rychlý přístup k souborům a snadný multitasking. Notebook je vybaven širokoúhlou obrazovkou Sony X-black LCD o úhlopříčce 15,5” .


Pomocí tří tlačítek nad klávesnicí můžete jediným stiskem zpřístupnit užitečné funkce. Stiskem prvního tlačítka zapnete napájení notebooku a za pár vteřin zpřístupníte prohlížeč webu bez čekání na kompletní nabootování operačního systému. Stiskem dalšího tlačítka můžete vypnout LCD displej, čímž šetříte energii. Pomocí třetího tlačítka otevřete galerii médií, která vám umožní prohledávat, přehrávat a prohlížet digitální fotografie, videa a hudbu.

Vaio W 

S mininotebookem VAIO série W poruce můžete pohodlně vyhledat potřebné informace. I když má displej úhlopříčku jen 10,1 palce, můžete díky jeho vysokému rozlišení (1366 x 768) a širokoúhlému poměru stran 16:9 prohlížet webové stránky bez potřeby posouvání zobrazení ze strany na stranu.

Mininotebook je vybaven procesorem Intel Atom N280, pevným diskem s kapacitou 250 GB, pamětí RAM o velikosti 1 GB a operačním systémem Windows 7 Starter.

Notebooky všech tří řad budou na českém trhu dostupné od 22. října 2009.

Související
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru