Jako dynamický rej vystřídaný tklivými, rozvážnými melodiemi vyzní zítřejší koncert zpěvačky a houslistky Ivy Bittové v pražském Stavovském divadle. I tak lze "přečíst" ohlášený program koncertu, jímž začne letošní ročník festivalu Struny podzimu, jedné z nejsofistikovanějších hudebních akcí, jaké lze v Praze každoročně navštívit. Bittová na něm nabídne průřez svou dosavadní kariérou.

Iva Bittová hraje na Strunách podzimu často, vždy s originálním programem. Zítra to bude zpěvaččino první vystoupení s Pražskou komorní filharmonií řízenou jejím šéfdirigentem Jakubem Hrůšou. Ve Stavovském divadle zahraje i několik dalších hudebníků: například jazzový kytarista David Dorůžka, kytarista Vladimír Václavek, který s Bittovou před dvanácti roky vytvořil "její" zásadní dvojalbum Bílé inferno, či kontrabasista Jaromír Honzák.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.