Hned na čtvero způsobů se svým posluchačům připomíná Islanďanka Björk právě vydaným hudebně-obrazovým "krasohledem" Voltaic. Na dvou zvukových a dvou DVD kotoučcích shrnuje svou dvouletou tvůrčí etapu po vydání předloňského alba Volta.

Dva CD nosiče nabízejí jednak záznam pařížského koncertu, na němž své "šamanské" album předvedla v plné parádě, druhý disk pak naznačuje, jak si s novými písněmi poradili hračičkové, remixující Voltu ke svému obrazu. Videonahrávky přinášejí pařížský koncert i s obrazem, dále raritní akustické vystoupení Björk v prostředí kostela v domovském Reykjavíku, videoklipy k písním z Volty a rovněž cenný a zábavný pohled do tvůrčí dílny režisérů, kteří dali nové hudbě třiačtyřicetileté zpěvačky vizuální podobu.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.