V programu, který začíná v neděli galavečerem v Laterně Magice, se tentokrát představí slavný syrský básník a prozaik s francouzským občanstvím Adonis, král komiksů, Američan Robert Crumb nebo laureát Nobelovy ceny za literaturu, čínský básník, prozaik, dramatik a malíř Gao Xingjian.

Diskutovat, číst, přednášet a recitovat budou spisovatelé celkem ze sedmnácti zemí světa, mezi nimi pouze dva čeští autoři: divadelník, textař a básník Jiří Suchý a spisovatel a spoluautor komiksu o Aloisi Nebelovi Jaroslav Rudiš.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.