Obyčejně se nové desky poměřují dalšími hudebními nahrávkami. Pocit z nového alba amerického hudebníka Neila Younga nazvaného Fork in the Road ale vystihuje zdánlivě okrajová scéna z dokumentárního filmu Rok koně, který o Youngovi natočil před dvanácti roky režisér Jim Jarmusch. Na zadní sedačce kapelního autobusu se ti dva začnou bavit o prchlivém božstvu Starého zákona, načež Young zdánlivě mimoběžně přidává historku ze své farmy: "Jednou jsem vysadil stromy podél cesty, jenomže rostly křivě, a tak jsem je všechny vykácel."

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.