- Autor legendárního Krysaře se po mnoha letech vrací do kin s pohádkovým příběhem

- Loutky vytvořil z odpadu a přidal k nim tvář Jiřího Lábuse

 

/Od naší spolupracovnice/

Je to triumfální zmrtvýchvstání české loutkové školy. Celovečerní film Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny vrací na scénu po dlouhé době jednoho z mezinárodně nejrespektovanějších českých tvůrců Jiřího Bartu (autora filmů Krysař či Zaniklý svět rukavic a nerealizovaného Golema).

Barta ve spolupráci se scenáristou a spisovatelem Edgarem Dutkou vytvořil loutkový film, který má šanci stát se klasikou a zároveň jedním z nejoceňovanějších tuzemských snímků roku, ačkoli v něm nejsou ani tváře slavných herců a ani není určen prvotně pro dospělé diváky.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.