Vážení čtenáři,

před čtvrt rokem jsme dostali pozvánku na skvělou "jízdu", která se tak často neopakuje. Stephen R. Covey, světově proslulý guru v oblasti vedení a rozvoje lidí, se dělil o zkušenosti, které shromáždil za celý svůj život.

V jeho prvním sloupku padla na české poměry velká slova: "V příštích týdnech vám ve svých sloupcích nabídnu jedinečný soubor principů a pokynů. Přijmete-li je, stanou se vám po čase rámcem, který vám pomůže zvládat vaše nejtěžší osobní i pracovní problémy."

Vzápětí přišla doba recese. V novinách se množily negativní zprávy a čtenářům k nim chyběla snad jen přibalená antidepresiva. Čtenáři Kariéry je však nepotřebovali. Stephan R. Covey jim každé pondělí přinášel novou dávku pozitivní energie a praktických návodů, jak problémy zvládnout.

Největší jeho fandové a také někteří čtenáři Kariéry se se Stephanem Coveym setkali osobně, když přijel v říjnu přednášet na konferenci do Prahy. Proto jsme se některých účastníků zeptali, co jim knihy, osobní setkání s Coveym včetně jeho autorských sloupků v Hospodářských novinách přinesly do manažerské praxe.

Související