Manpower Inc. je jedna z předních světových společností v oblasti personálních služeb. V České republice se Manpower každý měsíc stará o personální a mzdovou agendu pro 4500 zaměstnanců, které vyhledal a kteří pracují u jeho klientů. Uchazeči i zaměstnavatelé v ČR mohou Manpower kontaktovat v kterékoliv z jeho celkem 25ti níže uvedených poboček, vyznačených i na přehledné mapě.

1. Manpower, s.r.o. – centrála
Krakovská 9,
110 00 Praha 1
tel.: 242 499 370
headoffice@manpower.cz  
www.manpower.cz  

2. MPW Professional Brno
Kobližná 24
602 00 Brno
tel.: 542 214 561
professional@manpower.cz  

3. Sukova 5
602 00 Brno
tel.: 544 527 868-9

4. Manpower – IBM
Panská 6
602 00 Brno
tel.: 544 527 872
itjobs@manpower.cz

Brno Onsite team
Technická 21
616 00 Brno
Tel.: 533 418 426

Brno 2 KA
Kobližná 24
602 00 Brno
Tel.: 542 214 561
brno@manpower.cz

5. Klášterní 246
470 01 Česká Lípa
tel.: 484 846 605
ceskalipa@manpower.cz  

6. Krajinská 31
370 01 České Budějovice
tel.: 387 001 755
budejovice@manpower.cz

7. Masarykovo náměstí 392
500 02 Hradec Králové
tel.: 495 512 736
hradec.kralove@manpower.cz  

8. Puchmayerova 119
430 01 Chomutov
tel.: 474 651 945
chomutov@manpower.cz  

9. ul. Komenského 1
586 01 Jihlava
tel.: 737 274 601
jihlava@manpower.cz  

10. Dr. Davida Bechera 1176
360 01 Karlovy Vary
tel.: 355 321 596
karlovy.vary@manpower.cz

11. Zarámí 4077 (budova PSG)
760 40 Zlín
tel.: 575 758 383
zlin@manpower.cz  

12. nám. starosty Pavla 39
272 01 Kladno
tel.: 312 245 003
kladno@manpower.cz  

14. Karlovo nám.75
280 02 Kolín I
tel.: 322 320 074
kolin@manpower.cz

15. nám. Dr. E.Beneše 2/10
460 01 Liberec
tel.: 485 110 393
liberec@manpower.cz  

16. Náměstí republiky 1054/16
293 01 Mladá Boleslav
tel.: 733 626 315
mlada.boleslav@manpower.cz  

17. tř. Svobody 22/619
772 00 Olomouc
tel.: 585 237 315
olomouc@manpower.cz  

18. 28.října 41/3138
702 00 Ostrava
ostrava@manpower.cz  

19. tř. 17 listopadu 237
530 02 Pardubice
tel.: 466 531 217
pardubice@manpower.cz  

20. Resslova 2, 301 38 Plzeň
tel.: 377 235 985-6
plzen@manpower.cz  

21. Velké náměstí 119
397 01 Písek
gsm: 733 145 799
pisek@manpower.cz  

22. Myslíkova 171/31
110 00 Praha 1
tel.: 255 702 321
praha@manpower.cz  

Sokolovská 38
186 00 Praha
Tel.:242 481 645

23. Manpower Professional
Karlovo náměstí 10/2097
120 00 Praha 2
tel.: 255 702 345
professional@manpower.cz  

24. Vysoká 267
269 32 Rakovník
tel.: 313 511 086
rakovnik@manpower.cz  

25. Masarykova 6
400 01 Ústí nad Labem
tel.: 475 207 404
usti@manpower.cz  

Zarámí 4077
760 40 Zlín
Tel.: 731 193 530
zlin@manpower.cz

Související