Co čeká hudební vydavatele? Budoucností oboru jsou menší prodeje ovšem z mnohem pestřejší nabídky, tvrdí hned ve svém názvu jeden z knižních bestsellerů na téma populární kultury. Splnění této futuristické představy, která stírá rozdíly mezi vydavatelskými obry a trpaslíky, máme přímo před nosem > díky bratislavské hudební a vydavatelské dvojici Longital, kterou tvoří vystudovaná ekonomka Šina a Dano Salontay, matematik s doktorským diplomem.

Pružnému "podnikatelskému modelu" jejich vydavatelské značky Slnko Records s osobním přístupem k posluchači se hudební kolosy teprve neobratně blíží. V kvalitě produkce pak Longital a dalších čtrnáct interpretů, kterým na "Slnku" vycházejí desky, nechávají tuzemské molochy za sebou.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.