- Polská zpěvačka Aga Zaryan přiváží do Rudolfina projekt inspirovaný Varšavským povstáním

 

/Od našeho spolupracovníka/

Souhrou náhod má český divák šanci seznámit se v krátké časové souslednosti s dvojí novodobou reflexí polské válečné historie. Wajdova filmová Katyň je záležitostí podstatnější, ale opominut by neměl být ani koncert polské zpěvačky Agy Zaryan, která zítra v pražském Rudolfinu představí svůj projekt Umiera piekno coby odkaz k památce Varšavského povstání z roku 1944. Už jen proto, že půjde o výpověď generace podstatně mladší: vesměs jazzových hudebníků, kteří se do dějinných záležitostí navíc pouští zřídkakdy.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.