Nevjedeš dvakrát na stejnou dálnici, chtělo by se parafrázovat známé přísloví při poslechu nového alba floridského rockového písničkáře Toma Pettyho. To by ovšem kolekce písní o samotě, dávných láskách, stárnutí, ale i radosti ze života, nazvaná Highway Companion (Společník na dálnici), nesměla být tak sugestivní.

Highway Companion je prezentováno jako třetí Pettyho sólové album, protože ho písničkář natočil bez doprovodu své stálé kapely Heartbreakers. Posluchač ovšem žádný zásadní rozdíl oproti deskám s Heatbreakers nezaznamená.

Charakteristická kytarová sóla natočil Mike Campbell, kytarista Heartbreakers, a ostatní nástroje, o které se postaral Petty s pomocí producenta Lynnea, nevybočují z typického "pettyovského" folk-rockového zvuku.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.