Obávaná třináctka může být někdy důležitějším pořadovým číslem než kulaté jubileum. To je případ mezinárodního jazzového festivalu Jazz Goes to Town, pořádaného v Hradci Králové už od roku 1995, jehož letošní ročník začal včera.

Proč je třináctka důležitá? Po nedobrovolné dvouleté odmlce se do vedení festivalu a k jeho dramaturgii vrátil zakladatel přehlídky, jazzový flétnista Martin Brunner. Může tedy pokračovat ve své, v českém prostředí ojedinělé koncepci týdenního jazzového festivalu, do nějž je zapojeno celé město svými kluby, koncertními sály a náměstími. Brunner podchycuje jazz v široké stylové nabídce, v níž mají místo mladé české kapely, vynikajících skupiny z Evropy a špičky světové scény.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.