Právě probíhající Mezinárodní filmový festival v Torontu se výrazně liší od podobných přehlídek v Evropě. Desetidenní kanadský festival, který vyvrcholí tuto sobotu, nabízí nepřebernou směsici všech filmových forem i žánrů.

Nepřipomíná tak klasické evropské festivaly, na kterých se podepsaly regulativní zásahy výběrových komisí. Toronto je svébytným veletrhem kinematografií od Rumunska po Filipíny, velkým "bazarem" světového filmu, který neodmítá velkorysé hollywoodské spektákly ani klubové experimenty nadšených debutantů.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.